KONST / Litografier / Färglitografi 14632126
nr 1463 2126
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 75/225, båt. Färglitografi, bildmått: 28x22cm, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:50:11
9/4 16:08:56
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson